Sprzęt

JW Transport to firma z długoletnią tradycją w branży transport i logistyka. Nasze usługi świadczymy specjalistycznymi samochodami wyposażonymi w dźwigi samochodowe typu HDS.

FASSI
Zestaw samochód MAN 23403 z przyczepą o ładowności 22 ton, wyposażony w dźwig marki FASSI o maksymalnym udźwigu 13,5 t i zasięgu ponad 12 metrów.

ATLAS
Zestaw samochód MAN 26-403 o ładowności 20 ton z przyczepą o ładowności 10 ton wyposażony w dźwig marki ATLAS o maksymalnym udźwigu 13,5 t i zasięgu ponad 12 metrów.

MAN TGA
Zestaw samochód MAN TGA z przyczepą o ła­dow­no­ści 24 ton wy­po­sa­żo­ny w dźwig marki HIAB o mak­sy­mal­nym udźwigu 10 t i zasięgu ponad 12 metrów.

KONTAKT
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Najłatwiej skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat świadczonych usług, terminów oraz szczegółów dotyczących sprzętu.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, aby zapoznać się z ofertą na transport ponadgabarytowy. W szczególności polecamy transport kontenerów oraz specjalistyczny transport HDS.

Kontakt

608 521 934
jwtransport@op.pl

Przepisz kod: captcha